[Anasayfa]>[Antalya Halı Yıkama]

Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama


Antalya Halı Yıkama

DNZ Halı ve Koltuk Temizleme olarak biz siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınızda daha ferah daha sağlıklı zamanlar geçirmeniz için temizliğinizde size en iyi yardımcıyız. Halı yıkamak bilindiği gibi basit ve kolay bir iş değildir.

Doğru ekipmanlarla çalışmak sağlığını ve halılarınızın kalitesinin bozulmaması için son derece önemli bir durumdur. Antalya halı yıkama ekibi olarak halı yıkama konusunda en iyi hizmeti sizlere sunmakdan mutluluk duyarız.

Biz dört mevsim istediğiniz an uzman personelimiz ve doğru ekipmanlarımızla size en iyi halı yıkama hizmetini sunuyoruz.

Antalya bölgesinde adresiniz her neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. İstediğiniz anda ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelip makbuz karşılığında halılarınızı alıp sağlık koşullarına uygun ortamımızda teknolojik makinelerimizle halılarınızı yıkayıp özel kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra size son kontrolleriyle birlikte özel paketleyip yine ücretsiz servisimizle kısa bir sürede teslim ediyoruz.

Antalya halı yıkama olarak bizi arayın sizinde halılarınız güvenle tertemiz yıkansın.

Bizleri aklınıza takılan her konuda arayabilirsiniz halı yıkama konusunda Antalya'nın en öncü firmalarından bir tanesiyiz iddia ediyoruz yeni yıkama teknikleri ve yeni personel kadrosu ile enlerden olan DNZ Halı ve Koltuk Temizleme Firması Antalya halı temizlemesektöründe öncü olmuştur.

Antalya Halı Yıkama Firması

Antalya halı yıkama firması arıyorsanız şu an tam da yerindesiniz. Uzman ekibimiz ile halılarınız ilk günkü kadar güzel görünecek. Türkiye'nin en özel şehirlerinden bir tanesi olan Antalya her geçen gün artan nüfusu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı bir il olduğunu belirtmemize gerek yok çünkü Antalyalılar bunu zaten çok iyi biliyor ve Antalya'lı olmanın ayrıcalık olduğunu söylüyorlar, bizler de bu ayrıcalıklı ilimizin ayrıcalıklı insanlarına en özel halı yıkama hizmetini sunmak için sektörde yerimizi alıyoruz.

Tecrübeli personelimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bu sektörü çok farklı bir boyuta taşıyoruz. Kusursuz halı yıkama hizmeti anlayışı ile bu işe yıllarını veren sayısız personelimiz sizlerin huzuruna çıkıyor. Evlerinizin vazgeçilmez ürünleri olan halılar her geçen gün biraz daha çok kirleniyor ve birçoklarımız bu kiri fark etmekte güçlük çekiyor. Profesyonel ekiplerimiz ve güçlü makinelerimiz halılarınızla en iyi şekilde baş ediyor ve kısa sürede en temiz hali ile ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz.

Antalya halı yıkama bu işi bilen ve işini severek yapan ekibi ile yoluna devam ediyor ve hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Halı yıkama konusunda uzman olduğumuzu düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini de en iyi şekilde karşılıyoruz. Antalya'da ikamet ediyorsanız eğer bizlere kolayca ulaşabilirsiniz ve bizler de aynı şekilde en kısa sürede sizlerin verdiği adreslere kısa süre içerisinde ulaşıyoruz. Halı yıkama hizmeti almak için telefonlarınızı kaldırıp iletişim numaralarımızı tuşlayarak adres bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez.

Antalya Halı Yıkama Fabrikası

Antalya halı yıkama hizmeti veren firmamız her zaman hijyeni ve uygun fiyatı ön planda tutmaktadır. Antalya halı yıkama kalitesi ile sizler de hizmet almak isterseniz adres bilgileriniz ile birlikte Antalya Halı Yıkama firmamıza iletişim bilgilerimiz ile başvurabilir ve halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Halılarınız özel bir şekilde paketlenir ve en kısa sürede firmamıza taşınarak yıkama işlemlerine start verilir. İlk aşamada halılarınızın tipi tespit edilir ve uygun program seçilir. Yıkama işlemleri gün içerisinde tamamlanır ve kuruma odalarımızda halılarınızın detaylı bakımları yapılarak yine bizlere verilen adrese en kısa sürede teslim edilir. Teknolojik ürünleri kullanmaya ve firmamıza dahil etmeye devam ediyoruz, bu sayede daha özel ve daha güçlü bir yıkama hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı başarıyoruz.

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler arasında yer alıyor. Halı tiplerine göre kirlilik oranı da artıyor ve basit bir örnekle bunu açıklayacak olursak eğer; sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer ancak yumuşak tüylü halılar kiri en iyi şekilde hapsederek diplerde saklar. Günlük halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik hizmeti ister ancak bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapmanız sizlere çok da fayda sağlamaz! Halı yıkamanın önemi hakkında internet üzerinde birçok makale yer alıyor ancak birçok makalede günlük temizliğin yeterli olacağı yazıyor.

Antalya DNZ Halı Yıkama, profesyonel çözümler sunar. İşini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz…

Halı Yıkama Antalya

Antalya 'da bir çok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Fakat her firmanın kalitesi farklıdır. Kimisi detaysız bir şekilde halınızı yıkar kimisi otomobil yıkama aletleriyle halınızı yıkar kimisi de halı yıkama makineleriyle halınızı köşe bucak temizlemektedir. Antalya halı yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerlerinizde veya ofislerinizde bulunan halılar kaldırılamayacak kadar ağır ise bu tip halıları yıkamada da çözüm sunmaktayız. Antalya ’da birçok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Biz DNZ Halı Yıkama olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kesinlikle halılarınızda yırtılma, renk sararması, iz bırakma, deterjan kalıntısı gibi durumlar söz konusu değildir. Halılarınız özel halı yıkama makinelerimizde dezenfekte edilmektedir. Antalya 'da halı yıkama firmamızı kesintisiz telefon desteği ile arayarak istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Halı yıkamanız için sunduğumuz hizmetler şunlardır;

Halılarınız belirlenen günde evinizden özel araçlarımızla yüklenmektedir.

Müşterilerimizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.

Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Bu makinamız dakikada 150.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır.

Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir. Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.

Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra el değmeden halı yıkama makinalarına atılmaktadır. Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Halı yıkama makinesinde özel bulunan UV ışınlar ile halılarınız mikroplardan kurtulmaktadır.

Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız daha sonrasında sıkma makinesine atılmaktadır.

Halı sıkma makinesi sayesinde %97 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.

Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.

Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.

Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak Antalya 'da halı yıkama firmamızın özel ambalajları ile sarılmaktadır. Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.

COPYRIGHT © 2024 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor