[Anasayfa]>[Kepez Halı Yıkama]

Kepez Halı Yıkama

Kepez Halı Yıkama


Kepez Halı Yıkama

DNZ Halı ve Koltuk Temizleme olarak biz siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınızda daha ferah daha sağlıklı zamanlar geçirmeniz için temizliğinizde size en iyi yardımcıyız. Halı yıkamak bilindiği gibi basit ve kolay bir iş değildir.

Doğru ekipmanlarla çalışmak sağlığını ve halılarınızın kalitesinin bozulmaması için son derece önemli bir durumdur. Kepez halı yıkama ekibi olarak halı yıkama konusunda en iyi hizmeti sizlere sunmakdan mutluluk duyarız.

Biz dört mevsim istediğiniz an uzman personelimiz ve doğru ekipmanlarımızla size en iyi halı yıkama  hizmetini sunuyoruz.

Kepez bölgesinde adresiniz her neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. İstediğiniz anda ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelip makbuz karşılığında halılarınızı alıp sağlık koşullarına uygun ortamımızda teknolojik makinelerimizle halılarınızı yıkayıp özel kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra size son kontrolleriyle birlikte özel paketleyip yine ücretsiz servisimizle kısa bir sürede teslim ediyoruz.

Kepez halı yıkama olarak bizi arayın sizinde halılarınız güvenle tertemiz yıkansın.

Bizleri aklınıza takılan her konuda arayabilirsiniz halı yıkama konusunda Kepez'in en öncü firmalarından bir tanesiyiz iddia ediyoruz yeni yıkama teknikleri ve yeni personel kadrosu ile enlerden olan DNZ Halı ve Koltuk Temizleme Firması Kepez halı temizlemesektöründe öncü olmuşdur.

COPYRIGHT © 2024 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor