[Anasayfa]>[Antalya Yatak Yıkama]

Antalya Yatak Yıkama

Antalya Yatak Yıkama


Antalya Yatak Yıkama

Yatakların temizliği oldukça zordur. Ülkemizde yatak temizliği konusundaki ciddi açığı görerek kendimizde bu sektörede girme zorunluluğunu hissettik. Müşterilerimizin koltuk ve halılarını temizlerken bu konudada bir çok istek alarak yatak yıkama hizmeti vermeye başladık. Bu temizlik için oldukça iddialı yıkama kimyasalları ithal ettik. Bu ürünlerin en büyük özelliği anti alerjik ve anti mite özelliklerinde olmalarıdır.

Bu temizlik konusunda kullanmış olduğumuz ürünlerin tümü insan sağlığına asla zarar vermemektedir. Nano teknoloji ile üretilmiş çok özel ürünlerdir. Yataklarınızı çok kısa sürelerde kullanıma uygun hale getirirler. Yapmış olduğumuz temizlikten %100 memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin altına Dnz Halı Yıkama imzasını atarak garantimizi veriyoruz.

Yataklarınızı temizletmek için artık belli belirsiz firmalarla uğraşmanıza gerek yok firmamız sadece bir telefon uzağınızdadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz call centerdaki arkadaşlarımızdan detayları alabilirsiniz. Günün 24 saati hizmet verdiğimizi unutmayın. İşyerleri ve antalya genelindeki tüm adreslere hizmet verilmektedir.

COPYRIGHT © 2024 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor