[Anasayfa]>[antalya hali yikama fiyatları]

antalya hali yikama fiyatları

antalya hali yikama fiyatları


antalya hali yikama fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Halı yıkama ve temizleme sektöründe müşterilerin en çok ettiği konulardan biri de halı yıkama fiyatlarını neye göre belirlendiğidir. Antalya halı yıkama firması olarak bu konuya açıklık getirmek adına fiyatları nasıl hesaplandığınıza dair birtakım bilgiler vereceğiz. Firmanın kalitesi ya da deneyimi ne olursa olsun halı yıkama fiyatları yıkanacak halını cinsi ve metrekaresine göre belirlenmektedir. Aynı zamanda halı yıkama işlemlerine de yansıyor. Herhangi bir yıkama firması, kendi fiyat politikasını koyarken, yanında ekstra olacak, yıkama yapacağı işlemin zorluğu ve yıkama da kullanılacak malzemelerin fiyatları ve özellikleri, halı yıkama fiyatların hesaplanmasında önemli bir rol oynamaktadır. 

 

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Halı yıkama sektöründe yıkama fiyatlarını belirleyen faktörlerden birisi de firmanın bulunduğu il ve ilçelere göre değişkenlik göstermektedir. Firmanın tecrübesi ve kalitesi de göz ardı edilmemelidir. Bunun dışında yıkama firmaları bazı dönemlerde kampanyalar düzenlemekte ve yıkama fiyatların piyasa fiyatlarını biraz daha altında tutar. Kısacası halı yıkama fiyatlarını

  • Halını türü,

  • Halının metrekaresi,  

  • Firmanın fiyat portföyü, 

  • İşçilik, 

  • Yapılacak işlem

  • Kullanılacak malzemenin nitelikleri 

Gibi hususlardan oluşturuyor. Müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet göstermekte olan Antalya halı yıkama firması, halı yıkama fiyatları oldukça düşük oranlarda belirliyor. Ayrıca yıkama işleminde kullanmakta olduğumuz temizlik malzemeler kimyasal madde içermemekte birlikte hepsi anti-bakteriyel özellikle içermektedir. Bu sayede halılarınızın renginde solma ya da atma meydana gelmez. 

 

Fiyata Göre Firma Seçimi 

Halı yıkama sektörünün genişlemesi sonucunda onlarca yıkama firması ortaya çıkmıştır. Ne yazık ki bunlardan bazıları yeterli bilgi ve makine ve malzemelerine sahip olmadığından dolayı yıkama işlemlerini doğru bir şekilde yapamıyor. Özellikle yeni açılmış firmalar müşteri çekmek için halı yıkama fiyatlarını piyasa fiyatların çok daha aşağısında tutmaktadır. Bu nedenle firma seçiminizi fiyatlara göre değil, firmanın kalitesine göre tercih etmelisiniz. Antalya halı yıkama firmamız uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte olup, ütün yıkama ve kurulama, işlemleriniz profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Eğer halılarınız uzun yılar aynı kalitesinde ve parlaklıkta kullanmak istiyorsanız kurumsal firmamız gibi işini büyük bir hassasiyetle ve özverili bir şekilde yapan firmalardan hizmet almalısınız. 

COPYRIGHT © 2024 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor